Transport falas

Transport falas

Per porosi me vlerë mbi 5000 lekë në Shqipëri

Suport i dedikuar

Suport i dedikuar

Nga ekspertë me pervojë

Pagesa të sigurta

Pagesa të sigurta

Paguaj në dorëzim & më kartëdebiti/krediti

Pse Albsolution?

Produktet tona me cilësi të lartë zgjidhin probleme për më shumë se 600 klientë dhe reputacioni ynë për inovacionin dhe përsosmërinë e produktit njihet tashmë në mbarë tregun.

Ne ofrojmë produkte:

albsolution

Ekologjike

albsolution

Të koncentruara

albsolution

Me kosto të ulët

albsolution

Me cilësi të lartë

Dezinfektues universal 10 L

L6,000.00

Dezinfektues universal 4 L

L3,000.00

Lemon

L960.00

Klor I koncentruar

L720.00

Higjenizues per siperfaqe te ndryshme

L3,000.00

Detergjent per pllaka,mermer,parket

L960.00

Detergjent per pastrimin e moketit dhe makinerise

L1,200.00

Detergjent lares per rroba

L1,560.00

Maska 1 perdorimeshe, hipoalergjike

L30.00

Doreza Lateks 1 perdorimeshe

L1,500.00

Mbajtese per qeleshe per pastrimin e xhamave

L2,640.00

Gomine per pastrimin e xhamave

L720.00

Brisqe per gerryerje

L180.00

Mbajtese per qeleshe per pastrimin e xhamave

L2,760.00

Mbajtese per brisqet

L1,200.00

Qeleshe per pastrimin e xhamave

L1,320.00

Leter higjenike bobine hoteli

L2,400.00

Leter higjenike bobine

L2,400.00

Leter kuzhine bobine

L2,160.00

Leter kuzhine bobine

L960.00

Leter duarsh bobine

L2,280.00

Tharese duarsh Inox Mirage

L18,000.00

Tharese duarsh Super Jet

L54,000.00

Dispenser arome ambjenti

L2,750.00

Dispenser higjenizues tualeti

L7,800.00

Dispenser arome ambjenti

L7,020.00

Dispenser arome ambjenti

L1,800.00

Dispenser sapun shkume

L3,600.00

Dispenser sapun shkume

L9,600.00

Shapka

L120.00

Set dhembesh

L108.00

Shampo flokesh

L42.00

Shampo trupi

L36.00

Krem flokesh

L36.00

Krem trupi

L36.00

Sapun

L30.00

Kufje flokesh

L30.00

Kartopecete me xhep

L3,350.00

Kartopecete per bar

L3,600.00

Kartopecete per kokteil

L2,640.00

Kartopecete per restorante

L5,300.00

Kartopecete per restorante

L3,480.00

Kartopecete per restorante

L5,570.00

Kartopecete per restorante

L5,570.00

Kartopecete per restorante

L5,570.00

Qese te bardha

L240.00

Qese te zeza

L240.00

Qese te zeza

L480.00

Qese te zeza

L480.00

Arome ambjenti odour neutralizer

L1,200.00

Arome ambjenti preference

L1,200.00

Arome ambjenti island coctail

L1,200.00

Arome ambjenti perceptions

L1,200.00

Ulje!

Pakete Oferte Onemu + Sfungjer Vileda + Pecete Vileda

L1,190.00

Dezinfektues universal 4 L

L3,000.00

Lemon

L960.00

Partnerët tanë!

×

Powered by WhatsApp Chat

× Chat!